• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Zagreb

Pojedinosti o putovanju

Najbolja cijena 162,44 kn
Trajanje putovanja 4 h 28 min
Veza dnevno 8
Prvi polazak 03:45
Posljednji polazak 16:00
Razdaljina 197 km

Stanice polaska

Pula Pula Central Bus Station, Trg I istarske brigade 1
Pula Central Bus Station
Autobusni Kolodvor
Željeznički Kolodvor
PUY Airport
Galižana
Pula Central Train Station
Pula Airport
Pula (Busbahnhof)
Pula

Stanice odredišta

Zagreb Bus station, Avenue Marina Drzica 4
Zagreb Central Bus Station
Autobusni Kolodvor
Glavni Kolodor
ZAG Airport
Zagreb Airport
Zagreb Main Train Station
Zagreb (Autobusni Kolodvor/Busbahnhof)
Zagreb
Zagreb Zagreb bus station, Marina Drzica Ave 4

Emisija CO2 za ovu rutu

Let
56.145kg
Vlak
2.758kg
Autobus
13.396kg
Automobil
9.653kg

Cijena karte Pula - Zagreb svaki dan

 
Danas
Sutra
Za 2 dana
Za 3 dana
Za 4 dana
Za 5 dana
Za 6 dana
73,10 kn
73,10 kn
73,10 kn
73,10 kn
73,10 kn
146,20 kn
73,10 kn
165,47 kn
165,47 kn
165,47 kn
165,47 kn
165,47 kn
166,22 kn
162,44 kn
58,56 kn
Više
Više
Više
Više
Više
Više
Nomago-logo
Nomago
Trajanje: 3 h 30 min
Pula Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
03:45 - 07:15
165,47 kn
Nomago-logo
Nomago
Trajanje: 4 h 30 min
Pula Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
05:30 - 10:00
165,47 kn
Nomago-logo
Nomago
Trajanje: 4 h 15 min
Pula Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
13:00 - 17:15
165,47 kn
Nomago-logo
Nomago
Trajanje: 5 h 15 min
Pula Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
13:30 - 18:45
165,47 kn
Nomago-logo
Nomago
Trajanje: 4 h
Pula Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
16:00 - 20:00
165,47 kn
App Pozega By Arriva-logo
App Pozega By Arriva
Trajanje: 5 h 15 min
Pula Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
11:30 - 16:45
167,73 kn
App Pozega By Arriva-logo
App Pozega By Arriva
Trajanje: 5 h 25 min
Pula Pula Central Bus Station, Trg I istarske brigade 1 - Zagreb Zagreb bus station, Marina Drzica Ave 4
12:30 - 17:55
167,73 kn

Kad su autobusi iz Pula na Zagreb rasporedu?

Dok je prvi autobus polazi u 03:45, posljednji ostavlja Pula na 16:00. Trajanje putovanja u prosjeku 4 h 25 min, ali to vas može odvesti samo 3 h 25 min s najbrže veze.

Gledano kratku udaljenost između Pula i Zagreb, možete i putovati vlakom ili carpooling. Trošenje malo više novca, vaše putovanje će postati ugodniji.

Logo

O nama+