• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite autobus od Rijeka do Mošćenička Draga Starting from 30,22 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Mošćenička Draga

Rijeka do Mošćenička Draga od autobus

Najbolja cijena 30,22 kn
Trajanje putovanja 38 min
Veza dnevno 5
Prvi polazak 10:15
Posljednji polazak 16:00
Razdaljina 17 km

Sažetak rute od Autobus

Veza
5
Prijevoznici
3
Minimalna cijena
30,22 kn
Maksimalna cijena
48,66 kn

Rijeka - Mošćenička Draga

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Autobus

30,22 kn

Datum
nedjelja 26 rujan 2021
FlixBus-logo
Rijeka - Mošćenička Draga
14:30 - 15:06
FlixBus
36min
CO2: 0.54kg
Najjeftiniji
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 36 min
Rijeka - Mošćenička Draga
14:30 - 15:06
30,22 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 39 min
Rijeka Central Bus Station - Moscenicka Draga
10:15 - 10:54
39,67 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 40 min
Rijeka Central Bus Station - Moscenicka Draga
16:00 - 16:40
39,67 kn
Arriva-logo
Arriva
Trajanje: 39 min
Autobusni kolodvor Rijeka - Ljube Mrakovčića
10:15 - 10:54
48,66 kn
Arriva-logo
Arriva
Trajanje: 40 min
Autobusni kolodvor Rijeka - Ljube Mrakovčića
16:00 - 16:40
48,66 kn

Kad su autobusi linije Rijeka - Mošćenička Draga rasporedu?

Da biste dobili na Mošćenička Draga od Rijeka autobusom, to će vas odvesti oko 38 min, ili čak 36 min ako se odlučite najbrže rješenja. Prvi autobus polazi Rijeka na 10:15, a posljednja je u 16:00.

Ako ste u potrazi za različite alternative putovati od Rijeka y do Mošćenička Draga, vlakovi i carpooling rješenja mogao biti dobar posao vidio relativno kratke udaljenosti.