Header background
  • Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Slavonski Brod do Osijek

Starting from
30,15 kn
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Otkriti
Od Autobus

Sutra

Otkriti
Od Autobus

2 Dana

Otkriti
Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Osijek

Otkriti

Slavonski Brod do Osijek od autobus

Najbolja cijena 37,70 kn
Trajanje putovanja 1 h 32 min
Veza dnevno 6
Prvi polazak 03:50
Posljednji polazak 18:15
Razdaljina 69 km

Cijena karte Slavonski Brod - Osijek svaki dan

 
Danas
51,60 kn
52,81 kn
22,67 kn
Sutra
Više
Više
Više
Za 2 dana
Više
Više
Više
Za 3 dana
Više
Više
Više
Za 4 dana
Više
Više
Više
Za 5 dana
Više
Više
Više
Za 6 dana
Više
Više
Više

Sažetak rute od Autobus

Veza
17
Prijevoznici
10
Minimalna cijena
30,15 kn
Maksimalna cijena
98,15 kn

Slavonski Brod - Osijek

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

51,60 kn

Datum
nedjelja 23 Siječanj 2022
HZPP-logo
Slavonski Brod - Osijek Donji Grad
18:20 - 06:29
HZPP
12h 9min
2 promjene
CO2: 2.47kg
Najjeftiniji
Od Autobus

Datum
nedjelja 23 Siječanj 2022
FlixBus-logo
Slavonski Brod - Osijek
04:35 - 06:00
FlixBus
1h 25min
CO2: 2.19kg
Flixbus-logo
Flixbus
direktno
Trajanje: 1 h 25 min
Slavonski Brod - Osijek
04:35 - 06:00
52,81 kn
Flixbus-logo
Flixbus
direktno
Trajanje: 1 h 45 min
Slavonski Brod - Osijek
10:00 - 11:45
60,44 kn
Flixbus-logo
Flixbus
direktno
Trajanje: 1 h 30 min
Slavonski Brod - Osijek
14:45 - 16:15
60,44 kn
Flixbus-logo
Flixbus
direktno
Trajanje: 1 h 35 min
Slavonski Brod - Osijek
18:15 - 19:50
60,44 kn
Panturist By Arriva-logo
Panturist By Arriva
direktno
Trajanje: 1 h 25 min
Slavonski Brod Bus Station - Osijek Central Bus Station
03:50 - 05:15
64,98 kn
Panturist By Arriva-logo
Panturist By Arriva
direktno
Trajanje: 1 h 30 min
Slavonski Brod Bus Station - Osijek Central Bus Station
19:30 - 21:00
67,24 kn
Panturist-logo
Panturist
direktno
Trajanje: 1 h 25 min
Autobusni Kolodvor Slavonski Brod - Autobusni Kolodvor Osijek
03:50 - 05:15
73,97 kn

U koje vrijeme su autobusi na Osijek?

Najraniji vrijeme možete otići iz Slavonski Brod je na 12:15, a posljednji autobus je na 18:15. Putovanje traje u prosjeku 1 h 33 min ali isto tako može trajati 1 h 20 min s najbrže veze.

Ako su ponude koje nudi autobusima ne odgovaraju vašim potrebama, vlakove i carpooling može predstavljati dobru alternativu za tu udaljenost.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dana
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Prijavite se ili kreirajte račun

Prijavite se na Virail i dobit ćete ekskluzivne ponude za putovanja

Prijavite se na Virail i dobit ćete ekskluzivne ponude za putovanja

Booking.com

2% cashback