• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Varaždin

Pojedinosti o putovanju

Najbolja cijena 11,10 kn
Trajanje putovanja 12 min
Veza dnevno 26
Prvi polazak 06:54
Posljednji polazak 23:38
Razdaljina 12 km

Virail pronalazi za vas najbolje vlak ponude Čakovec na Varaždin.

Virail pronalazi ponude od mnogo željezničkih kompanija u Europi i ostatku svijeta. Na primjer, to vam pokazuje moguće željezničke veze sa Čakovec na Varaždin nudi HZPP.

Koliko su niske cijene karte za vlak od Čakovec do Varaždin?

Prosječna cijena željezničkih karata od Čakovec do Varaždin je 11,10 kn. Međutim, od vas će biti u mogućnosti naći jeftinije ulaznice ako unaprijed rezervirati, ili ako možete biti fleksibilni sa svojim datuma: najjeftinije karte za vlak od Čakovec do Varaždin može biti oko 11,10 kn.

Koji željezničke tvrtke nude veze vlakom iz Čakovec na Varaždin?

Da biste dobili na Varaždin vlakom, možete se osloniti na HZPP, samo jedan primjer među svim našim partnerima.

Stanice polazaka

Cakovec
Čakovec
Čakovec-Buzovec
Cakovec-Buzovec

Stanice odredišta

Varazdin
Varaždin

Emisija CO2 za ovu rutu

Let
3.42kg
Vlak
0.168kg
Autobus
0.816kg
Automobil
0.588kg

Cijena karte Čakovec - Varaždin svaki dan

 
Danas
Sutra
Za 2 dana
Za 3 dana
Za 4 dana
Za 5 dana
Za 6 dana
11,10 kn
Više
Više
Više
Više
Više
Više
18,89 kn
Više
Više
Više
Više
Više
Više
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 14 min
Čakovec-Buzovec - Varaždin
06:54 - 07:08
11,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 10 min
Čakovec - Varaždin
06:58 - 07:08
11,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 15 min
Čakovec-Buzovec - Varaždin
08:19 - 08:34
11,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 10 min
Čakovec - Varaždin
08:24 - 08:34
11,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 15 min
Čakovec-Buzovec - Varaždin
09:02 - 09:17
11,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 10 min
Čakovec - Varaždin
09:07 - 09:17
11,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 15 min
Čakovec-Buzovec - Varaždin
10:47 - 11:02
11,10 kn

Koliko je sati vlakove na Varaždin dopust i koliko dugo je putovanje?

Prosječno trajanje putovanja je 12 min, ali najbrže veze vas odvesti na Varaždin u 10 min. Prvi vlak kreće iz Čakovec u 08:19, a posljednji ostavlja na 23:38.

Koje su polaska i dolaska postaje u Čakovec i Varaždin?,Koje stanice služe pruga : Čakovec - Varaždin?

Vlakovi na Varaždin će ostaviti s Cakovec, Čakovec, Čakovec-Buzovec, Cakovec-Buzovec i da će stići na Varazdin, Varaždin.

Ako postoje promjene u ruti, pobrinite se da uvijek imate dovoljno vremena da hoda s jedne platforme na drugu i nikad ne zaboravite na mogućnost odgode koji bi mogao napraviti propustite drugi vlak.

Kada putujete na takve kratke udaljenosti, možete uzeti u obzir i autobuse i carpooling mogućnosti: s malo sreće naći ćete vrlo jeftini opcije, čak i ako knjiga u kratkom roku .

Logo

O nama+