• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite vlak od Orahovica do Feričanci Starting from 9,90 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Feričanci

Najbolje ponude za vlak od Orahovica do Feričanci na virail.

Virail pronalazi ponude od mnogo željezničkih kompanija u Europi i ostatku svijeta. Na primjer, to vam pokazuje moguće željezničke veze sa Orahovica na Feričanci nudi HZPP.

Koliko su niske cijene karte za vlak od Orahovica do Feričanci?

Rezervirajte unaprijed zaista vam uštedjeti nešto novca: u stvari, možete dobiti jeftini karte za vlak od Orahovica do Feričanci i samo 9,90 kn, dok je prosječna cijena 9,90 kn.

Koje tvrtke putovati od Orahovica do Feričanci vlakom?

Da biste dobili na Feričanci vlakom, možete se osloniti na HZPP, samo jedan primjer među svim našim partnerima.

Orahovica do Feričanci od vlak

Najbolja cijena 9,90 kn
Trajanje putovanja 6 min
Veza dnevno 5
Prvi polazak 06:35
Posljednji polazak 22:36
Razdaljina 7 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
5
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
9,90 kn
Maksimalna cijena
9,90 kn

Orahovica - Feričanci

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

9,90 kn

Datum
ponedjeljak 20 rujan 2021
HZPP-logo
Zdenci-Orahovica - Feričanci
15:17 - 15:23
HZPP
6min
CO2: 0.26kg
Najjeftiniji
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 min
Zdenci-Orahovica - Feričanci
06:35 - 06:41
9,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 min
Zdenci-Orahovica - Feričanci
13:16 - 13:22
9,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 min
Zdenci-Orahovica - Feričanci
17:17 - 17:23
9,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 min
Zdenci-Orahovica - Feričanci
19:00 - 19:06
9,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 min
Zdenci-Orahovica - Feričanci
22:36 - 22:42
9,90 kn

Kada su Frist i zadnji vlakovi iz Orahovica na Feričanci rasporedu?

Prvi vlak na Feričanci ostavlja na 06:35, dok je posljednji na 22:36. Da biste dobili od Orahovica do Feričanci vlakom, morat ćete 6 min.

U kojem stanice možete uzeti vlak za Feričanci i gdje će vam stići?

Vlakovi na Feričanci će ostaviti s Zdenci-Orahovica i da će stići na Feričanci.

Ponekad je moguće dobiti jeftinije rješenje koje imaju pogled na ograničenim ponuda ili na vjernost programa koja je dostupna na web stranicama poduzeća.

Za kratke udaljenosti kao što je između Orahovica i Feričanci, autobusi i carpooling su dobra alternativa za vlak, zahvaljujući svojim niskim troškovima. Također, autobusi imaju prednost za dobivanje najmanjih gradova u kojima nema željezničke stanice.