• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite vlak od Šibenik do Knin

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Knin

Usporedite najbolje cijene vlak od Šibenik do Knin.

Virail pronalazi ponude od mnogo željezničkih kompanija u Europi i ostatku svijeta. Na primjer, to vam pokazuje moguće željezničke veze sa Šibenik na Knin nudi HZPP.

Koliko su niske cijene karte za vlak od Šibenik do Knin?

Prosječna cijena željezničkih karata od Šibenik do Knin je 48,05 kn. Međutim, od vas će biti u mogućnosti naći jeftinije ulaznice ako unaprijed rezervirati, ili ako možete biti fleksibilni sa svojim datuma: najjeftinije karte za vlak od Šibenik do Knin može biti oko 48 kn.

Koje tvrtke služe rutu od Šibenik do Knin?

Da biste dobili na Knin vlakom, možete se osloniti na HZPP, samo jedan primjer među svim našim partnerima.

Šibenik do Knin od vlak

Najbolja cijena 48 kn
Trajanje putovanja 1 h 38 min
Veza dnevno 4
Prvi polazak 06:53
Posljednji polazak 22:28
Razdaljina 42 km

Sažetak rute od train

Veza
4
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
48 kn
Maksimalna cijena
51,20 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 33 min
Šibenik - Knin
08:30 - 10:03
48 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 41 min
Šibenik - Knin
10:13 - 11:54
48 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 38 min
Šibenik - Knin
17:57 - 19:35
48 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 38 min
Šibenik - Knin
22:28 - 00:06
48 kn

Koliko dugo je potrebno da bi se Knin vlakom?

Uz najbrže veze što će biti u Knin u 1 h 33 min, ali u prosjeku je potrebno 1 h 38 min. Prvi vlak na čelu s Knin je na 06:53, a posljednji ostavlja Šibenik na 22:28.

Koji stanice su služili u vlakovima koji putuju od Šibenik do Knin?

Vlakovi na Knin mogu ostaviti s Šibenik, Sibenik i dolazimo na Knin.

Ako postoje promjene u ruti, pobrinite se da uvijek imate dovoljno vremena da hoda s jedne platforme na drugu i nikad ne zaboravite na mogućnost odgode koji bi mogao napraviti propustite drugi vlak.

Ako se raspored vlak ne stane u svoj raspored ili proračuna, autobusa i carpooling može pružiti neke vrijeme i cijenu alternative, bez bitno mijenja trajanje putovanja.