• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Ivanić-Grad

Pojedinosti o putovanju

Najbolja cijena 70 kn
Trajanje putovanja 6 h 39 min
Veza dnevno 18
Prvi polazak 04:28
Posljednji polazak 23:18
Razdaljina 66 km

Virail pronalazi za vas najbolje vlak ponude Varaždin na Ivanić-Grad.

Virail čini svaki put lakše: jedina stvar koju ćete morati učiniti je odrediti datum svog putovanja iz Varaždin u Ivanić-Grad. Nakon toga, od vas će biti u mogućnosti naći savršen izbor za vaš izlet filtriranje i sortiranje rezultata po cijeni i odlaska. Virail će vas automatski preusmjeriti na web stranici davatelja biste dovršili rezervaciju.

Koliko je najjeftinija karta za vlak sa Varaždin na Ivanić-Grad?

Ako imate mogućnost rezervirati unaprijed, bit ćete vjerojatno pronaći jeftini karte za vlak od Varaždin do Ivanić-Grad za 70 kn. U slučaju da ne možete planirati unaprijed, vlak ulaznice za cijenu Ivanić-Grad u prosjeku 76,36 kn.

Koji željezničke tvrtke nude veze vlakom iz Varaždin na Ivanić-Grad?

Među svim našim partnerima, također ćete pronaći HZPP, pružajući željezničke veze između Varaždin i Ivanić-Grad.

HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 59 min
Varaždin - Ivanić Grad
05:29 - 09:28
70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 7 min
Varaždin - Ivanić Grad
07:53 - 11:00
70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 9 min
Varaždin - Ivanić Grad
15:37 - 20:46
70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 46 min
Varaždin - Ivanić Grad
17:00 - 20:46
70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 7 h 28 min
Varaždin - Ivanić Grad
23:18 - 06:46
70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 47 min
Varaždin - Ivanić Grad
08:56 - 14:43
77 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 24 min
Varaždin - Ivanić Grad
11:19 - 14:43
77 kn

Koliko je sati vlakove na Ivanić-Grad dopust i koliko dugo je putovanje?

Uz najbrže veze što će biti u Ivanić-Grad u 2 h 55 min, ali u prosjeku je potrebno 6 h 39 min. Prvi vlak na čelu s Ivanić-Grad je na 04:28, a posljednji ostavlja Varaždin na 23:18.

U kojem stanice možete uzeti vlak za Ivanić-Grad i gdje će vam stići?

Vlakovi ostaviti Varaždin Varaždin i dolazimo na Ivanić Grad.

Kada putujete vlakom, nikada ne zaboravite da svoju ulaznicu s vama: pobrinite se da ga ispisati unaprijed ili preuzeti mobilnu verziju ako dopušteno.

Ako se raspored vlak ne stane u svoj raspored ili proračuna, autobusa i carpooling može pružiti neke vrijeme i cijenu alternative, bez bitno mijenja trajanje putovanja.

Logo

O nama+