• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite vlak od Varaždin do Ogulin

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Ogulin

Virail pronalazi za vas najbolje vlak ponude Varaždin na Ogulin.

Virail čini svaki put lakše: jedina stvar koju ćete morati učiniti je odrediti datum svog putovanja iz Varaždin u Ogulin. Nakon toga, od vas će biti u mogućnosti naći savršen izbor za vaš izlet filtriranje i sortiranje rezultata po cijeni i odlaska. Virail će vas automatski preusmjeriti na web stranici davatelja biste dovršili rezervaciju.

Koliko su niske cijene karte za vlak od Varaždin do Ogulin?

Rezervirajte unaprijed zaista vam uštedjeti nešto novca: u stvari, možete dobiti jeftini karte za vlak od Varaždin do Ogulin i samo 103,20 kn, dok je prosječna cijena 108,65 kn.

Koji željezničke tvrtke nude veze vlakom iz Varaždin na Ogulin?

Da biste dobili na Ogulin vlakom, možete se osloniti na HZPP, samo jedan primjer među svim našim partnerima.

Varaždin do Ogulin od vlak

Najbolja cijena 103,20 kn
Trajanje putovanja 9 h 57 min
Veza dnevno 14
Prvi polazak 05:25
Posljednji polazak 23:18
Razdaljina 144 km

Sažetak rute od train

Veza
14
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
103,20 kn
Maksimalna cijena
122 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 8 min
Varaždin - Ogulin
04:28 - 09:36
103,20 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 h 1 min
Varaždin - Ogulin
05:18 - 11:19
103,20 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 4 h 53 min
Varaždin - Ogulin
06:26 - 11:19
103,20 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 5 min
Varaždin - Ogulin
07:50 - 12:55
103,20 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 50 min
Varaždin - Ogulin
11:42 - 17:32
103,20 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 39 min
Varaždin - Ogulin
13:20 - 18:59
103,20 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 19 min
Varaždin - Ogulin
15:12 - 20:31
103,20 kn

Koliko je sati vlakove na Ogulin dopust i koliko dugo je putovanje?

Prvi vlak na Ogulin ostavlja na 23:18, dok je posljednji na 23:18. U prosjeku, putovanje traje 9 h 57 min, ali s najbrže veze što će biti u Ogulin u 4 h 6 min.

Koji stanice ne vlakovi na Ogulin otići iz?

Vlakovi Ogulin ostaviti Varaždin Varaždin i dolazimo u Ogulin.

Kada putujete na takve kratke udaljenosti, možete uzeti u obzir i autobuse i carpooling mogućnosti: s malo sreće naći ćete vrlo jeftini opcije, čak i ako knjiga u kratkom roku .