• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Varaždin do Velika Gorica

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Velika Gorica

Virail pronalazi za vas najbolje vlak ponude Varaždin na Velika Gorica.

Uz virail možete usporediti cijene vlakova od Varaždin do Velika Gorica u tren oka. Ono što je potrebno je samo da odaberete datum namjeravate napustiti, a ako želite, sortirati i filtrirati rezultate cijene i vremena. Kako bi rezervirali svoj savršeni put, virail će vas preusmjeriti izravno na internetskoj stranici davatelja, za iznimno siguran kupnje. ,Virail ima čarobni trik za pronalaženje svoje jeftine karte za vlak do Velika Gorica. Vi samo trebate unijeti datume putovanja i postaviti filtere za odlazak i cijena u skladu s vašim željama. Nakon što odabrati najbolje putovanja opcije za vlak iz :Varaždin u Velika Gorica, virail će vas preusmjeriti automatski na web-mjesto davatelja za kupnju.

Koja je cijena željezničke karte od Varaždin do Velika Gorica?

Ako imate mogućnost rezervirati unaprijed, bit ćete vjerojatno pronaći jeftini karte za vlak od Varaždin do Velika Gorica za 66,30 kn. U slučaju da ne možete planirati unaprijed, vlak ulaznice za cijenu Velika Gorica u prosjeku 72,08 kn.

Koje tvrtke služe rutu od Varaždin do Velika Gorica?

Da biste dobili na Velika Gorica vlakom, možete se osloniti na HZPP, samo jedan primjer među svim našim partnerima.

Pojedinosti o putovanju

Najbolja cijena 66,30 kn
Trajanje putovanja 6 h 3 min
Veza dnevno 14
Prvi polazak 04:30
Posljednji polazak 00:18
Razdaljina 69 km
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 25 min
Varaždin - Velika Gorica
05:28 - 08:53
66,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 30 min
Varaždin - Velika Gorica
06:18 - 09:48
66,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 6 min
Varaždin - Velika Gorica
07:26 - 10:32
66,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 4 h 38 min
Varaždin - Velika Gorica
08:50 - 13:28
66,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 22 min
Varaždin - Velika Gorica
12:42 - 16:04
66,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 4 h 3 min
Varaždin - Velika Gorica
16:12 - 20:15
66,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 22 min
Varaždin - Velika Gorica
18:03 - 21:25
66,30 kn

Koliko je sati vlakove na Velika Gorica dopust i koliko dugo je putovanje?

Prosječno trajanje putovanja je 6 h 3 min, ali najbrže veze vas odvesti na Velika Gorica u 2 h 22 min. Prvi vlak kreće iz Varaždin u 04:30, a posljednji ostavlja na 00:18.

Koji stanice ne vlakovi na Velika Gorica otići iz?

Vlakovi na Velika Gorica mogu ostaviti s Varaždin i dolazimo na Velika Gorica.

Ne zaboravite kupiti hranu i piće unaprijed ako ih je potrebno: željezničke stanice ne moraju uvijek trgovine, dok je na brodu OS RH e nisu uvijek dostupni i često vrlo skupo .

Kada putujete na takve kratke udaljenosti, možete uzeti u obzir i autobuse i carpooling mogućnosti: s malo sreće naći ćete vrlo jeftini opcije, čak i ako knjiga u kratkom roku .

Stanice polazaka

Varaždin

Stanice odredišta

Velika Gorica
Logo

O nama+