• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Plomin do Pula

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Pula

Pojedinosti o putovanju

Najbolja cijena 45,33 kn
Trajanje putovanja 1 h 12 min
Veza dnevno 5
Prvi polazak 15:30
Posljednji polazak 19:03
Razdaljina 40 km
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 1 h 12 min
Vozilići - Pula
15:33 - 16:45
45,33 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 1 h 12 min
Vozilići - Pula
19:03 - 20:15
45,33 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 1 h 15 min
Plomin - Pula
15:30 - 16:45
52,89 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 1 h 15 min
Plomin - Pula
19:00 - 20:15
52,89 kn
Arriva-logo
Arriva
Trajanje: 1 h 9 min
Plomin - Autobusni Kolodvor
17:06 - 18:15
70,19 kn

Kad su autobusi iz Plomin na Pula rasporedu?

Prosječno trajanje putovanja je 1 h 12 min, ali najbrže autobusne veze natjerati da Pula u 1 h 9 min. Prvi autobus je na rasporedu u 15:30 i posljednjeg na 19:03.

Ako su ponude koje nudi autobusima ne odgovaraju vašim potrebama, vlakove i carpooling može predstavljati dobru alternativu za tu udaljenost.

Stanice polaska

Plomin
Vozilići

Stanice odredišta

Autobusni Kolodvor
Pula
Logo

O nama+