• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite autobus od Crikvenica do Rijeka

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Rijeka

Crikvenica do Rijeka od autobus

Najbolja cijena 40,04 kn
Trajanje putovanja 43 min
Veza dnevno 15
Prvi polazak 06:15
Posljednji polazak 22:18
Razdaljina 29 km

Sažetak rute od bus

Veza
15
Prijevoznici
6
Minimalna cijena
40,04 kn
Maksimalna cijena
60,75 kn
Nomago-logo
Nomago
Trajanje: 45 min
Crikvenica Central Bus Station - Rijeka Central Bus Station
11:35 - 12:20
40,04 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 45 min
Crikvenica - Rijeka
11:35 - 12:20
45,33 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 40 min
Crikvenica Central Bus Station - Rijeka Central Bus Station
06:15 - 06:55
48,36 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 44 min
Crikvenica Central Bus Station - Rijeka Central Bus Station
06:45 - 07:29
48,36 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 44 min
Crikvenica Central Bus Station - Rijeka Central Bus Station
07:45 - 08:29
48,36 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 44 min
Crikvenica Central Bus Station - Rijeka Central Bus Station
08:50 - 09:34
48,36 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 44 min
Crikvenica Central Bus Station - Rijeka Central Bus Station
12:45 - 13:29
48,36 kn

Kad su autobusi linije Crikvenica - Rijeka rasporedu?

Prvi autobus na Rijeka ostavlja na 06:15, a zadnji je na rasporedu u 22:18. Putovanje traje u prosjeku 43 min, ali najbrže veze se samo 40 min.

Ako su ponude koje nudi autobusima ne odgovaraju vašim potrebama, vlakove i carpooling može predstavljati dobru alternativu za tu udaljenost.