• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Osijek do Vukovar

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Vukovar

Osijek do Vukovar od autobus

Razdaljina 33 km

Cijena karte Osijek - Vukovar svaki dan

 
Danas
34,40 kn
Sutra
Više
Za 2 dana
Više
Za 3 dana
Više
Za 4 dana
Više
Za 5 dana
34,40 kn
Za 6 dana
Više

Sažetak rute od Autobus

Veza
-
Prijevoznici
2
Minimalna cijena
-
Maksimalna cijena
-

Osijek - Vukovar

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

34,40 kn

Datum
utorak 26 listopad 2021
HZPP-logo
Osijek OLT - Vukovar
18:45 - 04:53
HZPP
10h 8min
2 promjene
CO2: 1.2kg
Najjeftiniji
Crnja Tours-logo
Crnja Tours
Trajanje: 45 min
Osijek Central Bus Station - Vukovar Central Bus Station
14:45 - 15:30
29,24 kn
Crnja Tours-logo
Crnja Tours
Trajanje: 45 min
Osijek Central Bus Station - Vukovar Central Bus Station
21:45 - 22:30
29,24 kn
Črnja Tours-logo
Črnja Tours
Trajanje: 45 min
Autobusni Kolodvor Osijek - Vukovar autobusna stanica
14:45 - 15:30
38,23 kn
Črnja Tours-logo
Črnja Tours
Trajanje: 45 min
Autobusni Kolodvor Osijek - Vukovar autobusna stanica
21:45 - 22:30
38,23 kn

Kad su autobusi linije Osijek - Vukovar rasporedu?

Prvi autobus polazi od Osijek na , a posljednji ostavlja na . Putovanje traje .

Ako su ponude koje nudi autobusima ne odgovaraju vašim potrebama, vlakove i carpooling može predstavljati dobru alternativu za tu udaljenost.