• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Osijek do Split Starting from 158,59 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Split

Osijek do Split od autobus

Najbolja cijena 158,59 kn
Trajanje putovanja 11 h 3 min
Veza dnevno 5
Prvi polazak 14:00
Posljednji polazak 22:30
Razdaljina 289 km

Cijena karte Osijek - Split svaki dan

 
Danas
241,70 kn
Više
Sutra
181,26 kn
Više
Za 2 dana
241,70 kn
343,78 kn
Za 3 dana
158,59 kn
Više
Za 4 dana
158,59 kn
Više
Za 5 dana
Više
Više
Za 6 dana
158,59 kn
Više

Sažetak rute od Autobus

Veza
4
Prijevoznici
7
Minimalna cijena
158,59 kn
Maksimalna cijena
438,15 kn

Osijek - Split

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

275,90 kn

Datum
petak 1 listopad 2021
HZPP-logo
Osijek - Split
16:23 - 13:51
HZPP
21h 28min
3 promjene
CO2: 10.4kg
Od Autobus

241,70 kn

Datum
subota 30 listopad 2021
FlixBus-logo
Osijek - Split
22:00 - 07:05
FlixBus
10h 5min
CO2: 9.25kg
Najjeftiniji
Od Let

279,86 kn

Datum
petak 29 listopad 2021
Croatia Airlines-logo
Osijek - Split
13:55 - 14:50
Croatia Airlines
55min
CO2: 58.08kg
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 10 h 5 min
Osijek - Split
22:00 - 08:05
158,59 kn
App Pozega By Arriva-logo
App Pozega By Arriva
Trajanje: 11 h 35 min
Osijek Central Bus Station - Split Central Bus Station
22:30 - 10:05
305,24 kn
Panturist By Arriva-logo
Panturist By Arriva
Trajanje: 11 h
Osijek Central Bus Station - Split Central Bus Station
14:00 - 01:00
308,27 kn
App Pozega-logo
App Pozega
Trajanje: 11 h 35 min
Autobusni Kolodvor Osijek - Autobusni Kolodvor
22:30 - 10:05
314,24 kn
Panturist-logo
Panturist
Trajanje: 11 h
Autobusni Kolodvor Osijek - Autobusni Kolodvor
14:00 - 01:00
317,26 kn

U koje vrijeme su autobusi na Split?

Prosječno trajanje putovanja je 11 h 3 min, ali najbrže autobusne veze natjerati da Split u 10 h 5 min. Prvi autobus je na rasporedu u 14:00 i posljednjeg na 22:30.

Za relativno kratka putovanja, poput onog iz Osijek u Split, možete se također može odabrati putovati carpooling, jeftiniji alternativni ili vlakom, ekološki izbor.