Zadar do Split Autobus
Preuzmite našu aplikaciju besplatno
Sve vaše potrebe za putovanje na jednom mjestu
Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje
Osigurajte svoju ulaznicu danas i iskoristite najbolje ponude!
Od Zadar do Split s autobusom
Putovanje od Zadar do Split od strane autobus je 117,76 km i traje 2 h i 52 min. Postoji 22 veza dnevno, s prvim polaskom na 05:20 i posljednjim na 22:30. Moguće je putovati od Zadar do Split preko autobus za samo 10,48 € ili čak 24,19 €. Najbolja cijena za ovo putovanje je 10,48 €.
| Najniža cijena | 10,48 € |
| Trajanje putovanja | 2 h i 52 min |
| Veza po danu | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus 22 |
| Najniža cijena | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus 10,48 € |
| Najviša cijena | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus 24,19 € |
| Prvi odlazak | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus 05:20 |
| Zadnji odlazak | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus 22:30 |
| Udaljenost | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus 117,76 km |
| Polazak | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus Zadar |
| Dolazak | Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus Split |
| Prijevoznici | Brioni Pula, Nomago Brioni Pula, Nomago, Arriva, FlixBus |

Be the first to have an
AI Travel Companion


Be the first to have an AI Travel Companion



Cijena kako se približava datum polaska
Autobusni prijevoznici mogu naplaćivati više cijene karata kako se približava datum polaska. Cijene sljedećih dana mogu se kretati od oko 8,90 € do 15,06 €, ali mogu biti podložne promjenama. Naš savjet je da rezervirate što je ranije moguće kako biste potencijalno uštedjeli do 41% na svom putovanju!
Pronađite najbolji dan za putovanje do Split autobusom
Ako putujete autobusom na Split, ako želite izbjeći gužve, možete provjeriti koliko često naši klijenti putuju u sljedećih 30 dana pomoću grafikona u nastavku. U prosjeku, najveći sati za putovanje su između 6:30 i 9 sati ujutro ili između 16 i 19 sati navečer. Imajte to na umu kada putujete do mjesta polaska jer će vam možda trebati dodatno vrijeme da stignete, osobito u velikim gradovima!
Zadar do Split emisije CO2 od Autobus
Možemo li nešto poboljšati?