• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Zadar do Zagreb Starting from 52,81 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Zagreb

Zadar do Zagreb od autobus

Najbolja cijena 52,81 kn
Trajanje putovanja 3 h 38 min
Veza dnevno 8
Prvi polazak 10:30
Posljednji polazak 22:00
Razdaljina 197 km

Cijena karte Zadar - Zagreb svaki dan

 
Danas
82,36 kn
83,11 kn
Sutra
82,36 kn
Više
Za 2 dana
82,36 kn
90,67 kn
Za 3 dana
52,81 kn
Više
Za 4 dana
82,36 kn
105,78 kn
Za 5 dana
82,36 kn
Više
Za 6 dana
Više
Više

Sažetak rute od Autobus

Veza
8
Prijevoznici
10
Minimalna cijena
52,81 kn
Maksimalna cijena
256,81 kn

Zadar - Zagreb

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Autobus

82,36 kn

Datum
utorak 2 studeni 2021
Autotrans by Arriva-logo
Zadar Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
10:30 - 14:00
Autotrans by Arriva
3h 30min
CO2: 6.31kg
Najjeftiniji
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 3 h 30 min
Zadar Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
07:30 - 11:00
82,36 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 3 h 30 min
Zadar Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
10:30 - 14:00
82,36 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 3 h 30 min
Zadar Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
17:00 - 20:30
82,36 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 30 min
Zadar - Zagreb
08:30 - 12:00
83,04 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 30 min
Zadar - Zagreb
09:30 - 13:00
83,04 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 40 min
Zadar - Zagreb
11:30 - 15:10
83,04 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 45 min
Zadar - Zagreb
14:30 - 18:15
83,04 kn

Kad su autobusi linije Zadar - Zagreb rasporedu?

Najraniji vrijeme možete otići iz Zadar je na 03:30, a posljednji autobus je na 22:00. Putovanje traje u prosjeku 3 h 42 min ali isto tako može trajati 3 h 30 min s najbrže veze.

Ako ste u potrazi za različite alternative putovati od Zadar do Zagreb, vlakovi i carpooling rješenja mogao biti dobar posao vidio relativno kratke udaljenosti.