• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite autobus od Rijeka do Zadar

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Zadar

Rijeka do Zadar od autobus

Najbolja cijena 90,59 kn
Trajanje putovanja 4 h 52 min
Veza dnevno 11
Prvi polazak 06:00
Posljednji polazak 15:30
Razdaljina 151 km

Cijena karte Rijeka - Zadar svaki dan

 
Danas
Sutra
Za 2 dana
Za 3 dana
Za 4 dana
Za 5 dana
Za 6 dana
Više
128,37 kn
90,59 kn
128,37 kn
Više
Više
Više
Više
83,11 kn
Više
Više
Više
Više
Više

Sažetak rute od bus

Veza
9
Prijevoznici
10
Minimalna cijena
90,59 kn
Maksimalna cijena
256,81 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 50 min
Rijeka - Zadar
07:30 - 11:20
128,37 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 35 min
Rijeka - Zadar
14:30 - 18:05
128,37 kn
Nomago-logo
Nomago
Trajanje: 4 h 20 min
Rijeka Central Bus Station - Zadar Ante Starcevica
13:30 - 17:50
155,64 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 4 h 20 min
Rijeka - Zadar
13:30 - 17:50
158,67 kn
App Pozega By Arriva-logo
App Pozega By Arriva
Trajanje: 7 h
Rijeka Central Bus Station - Zadar Central Bus Station
15:30 - 22:30
159,42 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 4 h 54 min
Rijeka Central Bus Station - Zadar Central Bus Station
06:00 - 10:54
165,47 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 4 h 38 min
Rijeka Central Bus Station - Zadar Central Bus Station
09:00 - 13:38
165,47 kn

Kad su autobusi linije Rijeka - Zadar rasporedu?

Dok je prvi autobus polazi u 12:30, posljednji ostavlja Rijeka na 15:30. Trajanje putovanja u prosjeku 4 h 57 min, ali to vas može odvesti samo 3 h 35 min s najbrže veze.

Za relativno kratka putovanja, poput onog iz Rijeka u Zadar, možete se također može odabrati putovati carpooling, jeftiniji alternativni ili vlakom, ekološki izbor.