• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Rijeka do Solin Starting from 203,92 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Solin

Rijeka do Solin od autobus

Najbolja cijena 203,92 kn
Trajanje putovanja 7 h 59 min
Veza dnevno 6
Prvi polazak 09:00
Posljednji polazak 12:30
Razdaljina 260 km

Sažetak rute od Autobus

Veza
6
Prijevoznici
3
Minimalna cijena
203,92 kn
Maksimalna cijena
275,78 kn

Rijeka - Solin

Mjesečno

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 7 h 53 min
Rijeka Central Bus Station - Solin Ivana Pavla II
06:00 - 13:53
249,33 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 7 h 31 min
Rijeka Central Bus Station - Solin Ivana Pavla II
09:00 - 16:31
249,33 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 7 h 56 min
Rijeka Central Bus Station - Solin Ivana Pavla II
12:30 - 20:26
249,33 kn
Arriva-logo
Arriva
Trajanje: 7 h 53 min
Autobusni kolodvor Rijeka - Solin Ivana Pavla II
06:00 - 13:53
258,32 kn
Arriva-logo
Arriva
Trajanje: 7 h 31 min
Autobusni kolodvor Rijeka - Solin Ivana Pavla II
09:00 - 16:31
258,32 kn
Arriva-logo
Arriva
Trajanje: 7 h 56 min
Autobusni kolodvor Rijeka - Solin Ivana Pavla II
12:30 - 20:26
258,32 kn

Kada je prvi i posljednji autobusi iz Rijeka na Solin otići?

Prosječno trajanje putovanja je 7 h 59 min, ali najbrže autobusne veze natjerati da Solin u 7 h 31 min. Prvi autobus je na rasporedu u 09:00 i posljednjeg na 12:30.

Gledano kratku udaljenost između Rijeka i Solin, možete i putovati vlakom ili carpooling. Trošenje malo više novca, vaše putovanje će postati ugodniji.