• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Rijeka do Bjelovar

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Bjelovar

Rijeka do Bjelovar od autobus

Razdaljina 200 km

Sažetak rute od Autobus

Veza
-
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
-
Maksimalna cijena
-

Rijeka - Bjelovar

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

135 kn

Datum
srijeda 20 listopad 2021
HZPP-logo
Rijeka - Bjelovar
07:35 - 16:23
HZPP
8h 48min
2 promjene
CO2: 7.18kg
Najjeftiniji
Crnja Tours-logo
Crnja Tours
Trajanje: 3 h 55 min
Rijeka Central Bus Station - Bjelovar Central Bus Station
07:50 - 11:45
140 kn
Crnja Tours-logo
Crnja Tours
Trajanje: 4 h 50 min
Rijeka Central Bus Station - Bjelovar Central Bus Station
14:20 - 19:10
140 kn

Koliko je sati autobusi na Bjelovar otići?

Putovanje od Rijeka do Bjelovar traje . Dok je prvi autobus polazi od Rijeka na , zadnji je na rasporedu u .

Ako su ponude koje nudi autobusima ne odgovaraju vašim potrebama, vlakove i carpooling može predstavljati dobru alternativu za tu udaljenost.