• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Zagreb do Bjelovar Starting from 30,22 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Bjelovar

Zagreb do Bjelovar od autobus

Najbolja cijena 30,22 kn
Trajanje putovanja 27 min
Veza dnevno 2
Prvi polazak 08:00
Posljednji polazak 13:00
Razdaljina 68 km

Cijena karte Zagreb - Bjelovar svaki dan

 
Danas
30,22 kn
30,22 kn
Sutra
Više
Više
Za 2 dana
Više
Više
Za 3 dana
Više
Više
Za 4 dana
Više
Više
Za 5 dana
Više
Više
Za 6 dana
Više
Više

Sažetak rute od Autobus

Veza
2
Prijevoznici
2
Minimalna cijena
30,22 kn
Maksimalna cijena
30,22 kn

Zagreb - Bjelovar

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

45,40 kn

Datum
subota 2 listopad 2021
HZPP-logo
Zagreb Glavni kol. - Bjelovar
10:39 - 12:18
HZPP
1h 39min
CO2: 2.45kg
Od Autobus

30,22 kn

Datum
četvrtak 21 listopad 2021
FlixBus-logo
Zagreb - Belovar
13:00 - 13:27
FlixBus
27min
CO2: 2.18kg
Najjeftiniji
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 27 min
Zagreb - Belovar
08:00 - 08:27
30,22 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 27 min
Zagreb - Belovar
13:00 - 13:27
30,22 kn

Koliko je sati autobusi na Bjelovar otići?

Prvi autobus polazi od Zagreb na 08:00, a posljednji ostavlja na 13:00. Putovanje traje 27 min.

Gledano kratku udaljenost između Zagreb i Bjelovar, možete i putovati vlakom ili carpooling. Trošenje malo više novca, vaše putovanje će postati ugodniji.