• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite autobus od Zagreb do Županja Starting from 105,70 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Županja

Zagreb do Županja od autobus

Najbolja cijena 105,70 kn
Trajanje putovanja 3 h 42 min
Veza dnevno 2
Prvi polazak 13:30
Posljednji polazak 13:30
Razdaljina 227 km

Sažetak rute od Autobus

Veza
2
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
105,70 kn
Maksimalna cijena
158,67 kn

Zagreb - Županja

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

128,90 kn

Datum
utorak 5 listopad 2021
HZPP-logo
Zagreb Zap. kol. - Županja
21:54 - 10:45
HZPP
12h 51min
3 promjene
CO2: 8.19kg
Od Autobus

105,70 kn

Datum
nedjelja 10 listopad 2021
FlixBus-logo
Zagreb - Županja
10:40 - 14:10
FlixBus
3h 30min
CO2: 7.28kg
Najjeftiniji
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 30 min
Zagreb - Županja
10:40 - 14:10
105,70 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 3 h 55 min
Zagreb - Županja
13:30 - 17:25
151,11 kn

Koliko je sati autobusi na Županja otići?

Prvi autobus na Županja ostavlja na 13:30, a zadnji je na rasporedu u 13:30. Putovanje traje u prosjeku 3 h 42 min, ali najbrže veze se samo 3 h 15 min.

Budući da je putovanje od Zagreb do Županja nije tako dugo, autobus je dobro rješenje, ali ako ste u potrazi za više ponude ili vremena polaska, možete imati pogled na vlakove i carpooling rješenja.