• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite vlak od Rijeka do Zagreb Starting from 58,10 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Zagreb

S virail najjeftinije željezničkih karata iz Rijeka do Zagreb.

Virail pronalazi ponude od mnogo željezničkih kompanija u Europi i ostatku svijeta. Na primjer, to vam pokazuje moguće željezničke veze sa Rijeka na Zagreb nudi HZPP.

Koliko je najjeftinija karta za vlak sa Rijeka na Zagreb?

U prosjeku, vlak ulaznice iz Rijeka na Zagreb troškova 110,31 kn, ali ako možete rezervirati unaprijed, ili odabrati manje popularne datume i vremena, možete pronaći jeftini karte za vlak iz 58,10 kn.

Koje tvrtke se uzme od Rijeka do Zagreb vlakom?

Da biste dobili na Zagreb vlakom, možete se osloniti na HZPP, samo jedan primjer među svim našim partnerima.

Rijeka do Zagreb od vlak

Najbolja cijena 105,60 kn
Trajanje putovanja 5 h 59 min
Veza dnevno 7
Prvi polazak 07:30
Posljednji polazak 15:58
Razdaljina 133 km

Cijena karte Rijeka - Zagreb svaki dan

 
Danas
Više
93,69 kn
52,89 kn
Sutra
105,60 kn
93,69 kn
52,89 kn
Za 2 dana
Više
93,69 kn
Više
Za 3 dana
Više
Više
Više
Za 4 dana
Više
93,69 kn
68 kn
Za 5 dana
Više
Više
Više
Za 6 dana
Više
93,69 kn
Više

Sažetak rute od Vlak

Veza
8
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
58,10 kn
Maksimalna cijena
122 kn

Rijeka - Zagreb

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

58,10 kn

Datum
ponedjeljak 18 listopad 2021
HZPP-logo
Rijeka - Zagreb Glavni kol.
13:58 - 18:29
HZPP
4h 31min
CO2: 4.78kg
Najjeftiniji
Od Autobus

83,04 kn

Datum
nedjelja 31 listopad 2021
FlixBus-logo
Rijeka - Zagreb
12:00 - 15:00
FlixBus
3h
CO2: 4.25kg
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 4 h 31 min
Rijeka - Zagreb Glavni Kol.
15:58 - 20:29
58,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 14 min
Rijeka - Zagreb Zap. kol.
09:35 - 14:49
109,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 h 21 min
Rijeka - Zagreb Klara
09:35 - 15:56
109,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 19 min
Rijeka - Zagreb Klara
15:58 - 21:17
109,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 17 min
Rijeka - Zagreb Zap. kol.
15:58 - 21:15
109,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 7 h 19 min
Rijeka - Zagreb Zap. kol.
07:30 - 14:49
116,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 8 h 26 min
Rijeka - Zagreb Klara
07:30 - 15:56
116,30 kn

Koliko dugo je potrebno da bi se Zagreb vlakom?

U prosjeku, to traje 5 h 57 min doći do Zagreb vlakom, ali trebat će vam 3 h 53 min s najbržim vlakovima. Prvi je dostupna na 07:30, dok je posljednji ostavlja Rijeka na 15:58.

Koje su polaska i dolaska postaje u Rijeka i Zagreb?,Koje stanice služe pruga : Rijeka - Zagreb?

Vlakovi Zagreb ostaviti Rijeka Rijeka i dolazimo u Zagreb Glavni Kol., Zagreb Zap. kol., Zagreb Klara.

Budući da je putovanje između Rijeka i Zagreb je relativno kratka, možete uzeti u obzir carpooling ili autobusom kao alternativnih načina prijevoza s najjeftinije cijene i sličnog trajanja.