• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite autobus od Split do Zagreb Starting from 98,15 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Autobus

Danas

Od Autobus

Sutra

Od Autobus

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Zagreb

Split do Zagreb od autobus

Najbolja cijena 98,15 kn
Trajanje putovanja 5 h 14 min
Veza dnevno 4
Prvi polazak 01:00
Posljednji polazak 16:55
Razdaljina 259 km

Cijena karte Split - Zagreb svaki dan

 
Danas
Više
120,81 kn
480 kn
120,89 kn
Sutra
Više
120,81 kn
356,70 kn
105,78 kn
Za 2 dana
193,60 kn
105,70 kn
403,77 kn
151,11 kn
Za 3 dana
182,60 kn
105,70 kn
287,26 kn
Više
Za 4 dana
193,60 kn
105,70 kn
463,08 kn
151,11 kn
Za 5 dana
Više
105,70 kn
287,72 kn
Više
Za 6 dana
Više
98,15 kn
347,10 kn
Više

Sažetak rute od Autobus

Veza
9
Prijevoznici
12
Minimalna cijena
98,15 kn
Maksimalna cijena
302,22 kn

Split - Zagreb

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

175,60 kn

Datum
nedjelja 3 listopad 2021
HZPP-logo
Split Predgrađe - Zagreb Glavni kol.
08:40 - 14:54
HZPP
6h 14min
CO2: 9.32kg
Od Autobus

98,15 kn

Datum
utorak 2 studeni 2021
FlixBus-logo
Split - Zagreb
07:30 - 12:35
FlixBus
5h 5min
CO2: 8.29kg
Najjeftiniji
Od Let

403,77 kn

Datum
utorak 2 studeni 2021
Croatia Airlines-logo
Split - Franjo Tuđman
06:50 - 07:35
Croatia Airlines
45min
CO2: 52.05kg
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 5 h 5 min
Split - Zagreb
05:00 - 10:05
120,81 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 6 h 45 min
Split - Zagreb
19:00 - 01:45
120,81 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 5 h 5 min
Split - Zagreb
15:30 - 20:35
135,92 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 4 h 45 min
Split - Zagreb
15:45 - 20:30
135,92 kn
Flixbus-logo
Flixbus
Trajanje: 4 h 45 min
Split - Zagreb
17:30 - 22:15
135,92 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 7 h 30 min
Split Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
13:00 - 20:30
142,04 kn
Autotrans By Arriva-logo
Autotrans By Arriva
Trajanje: 6 h
Split Central Bus Station - Zagreb Central Bus Station
01:00 - 07:00
143,63 kn

Kad su autobusi linije Split - Zagreb rasporedu?

Najraniji vrijeme možete otići iz Split je na 22:45, a posljednji autobus je na 16:55. Putovanje traje u prosjeku 5 h 32 min ali isto tako može trajati 4 h 40 min s najbrže veze.

Gledano kratku udaljenost između Split i Zagreb, možete i putovati vlakom ili carpooling. Trošenje malo više novca, vaše putovanje će postati ugodniji.