Header background
  • Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite let od Zagreb do Split

Starting from
286,20 kn
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Let

Danas

Otkriti
Od Let

Sutra

Otkriti
Od Let

2 Dana

Od 358,21 kn
Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Split

Otkriti

Nađi low-cost letovi iz Zagreb na Split na virail

Zahvaljujući virail možete usporediti stotine web stranice i pronaći najjeftinije let iz Zagreb u Split. Vi samo trebate umetnuti datum svog putovanja i virail će učiniti ostalo: filtrirate rezultate i rezervirati jeftini ulaznicu za svoj let iz Zagreb u Split.

Koliko su jeftine karte za letove iz Zagreb na Split?

Najbolje cijene za letove iz Zagreb do Split može biti samo 286,20 kn ako mogu unaprijed rezervirati.

Zagreb do Split od let

Najbolja cijena 286,20 kn
Trajanje putovanja 47 min
Veza dnevno 4
Prvi polazak 10:40
Posljednji polazak 22:05
Razdaljina 259 km
Polazak Zagreb
Dolazak Split
Prijevoznici Air Serbia, Croatia Airlines, Lufthansa, , Austrian Airlines, Hahn Air, クロアチア航空, LOT Polish Airlines, Air India, Eurowings, TAP AIR PORTUGAL, SAS, Brussels Airlines, British Airways, SWISS, KLM, Aegean Airlines, Czech Airlines, Smartwings, Iberia, Aeroflot, Air France, Adria Airways, Vueling, LOTポーランド航空, Norwegian, TAPポルトガル航空, Alitalia, KLMオランダ航空, TAP Portugal, LOT, 波兰LOT航空, Smart Wings, Delta, Windrose

Cijena karte Zagreb - Split svaki dan

 
Danas
99,30 kn
128,37 kn
Više
113,33 kn
Sutra
99,30 kn
105,70 kn
Više
136 kn
Za 2 dana
99,30 kn
105,70 kn
358,21 kn
Više
Za 3 dana
99,30 kn
120,81 kn
340 kn
151,11 kn
Za 4 dana
99,30 kn
113,26 kn
Više
105,78 kn
Za 5 dana
99,30 kn
105,70 kn
460,21 kn
151,11 kn
Za 6 dana
99,30 kn
105,70 kn
Više
181,33 kn

Sažetak rute od Let

Veza
4
Prijevoznici
26
Minimalna cijena
286,20 kn
Maksimalna cijena
1.995,95 kn

Zagreb - Split

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

99,30 kn

Datum
petak 27 svibanj 2022
HZPP-logo
Zagreb Glavni kol. - Split
15:20 - 21:30
HZPP
6h 10min
CO2: 0.74kg
Najjeftiniji
Od Autobus

113,26 kn

Datum
petak 27 svibanj 2022
FlixBus-logo
Zagreb - Split
18:00 - 23:05
FlixBus
5h 5min
CO2: 9.11kg
Od Let

478,19 kn

Datum
četvrtak 21 travanj 2022
Croatia Airlines-logo
Franjo Tuđman - Split
22:05 - 22:50
Croatia Airlines
45min
CO2: 47.9kg

Koliko je let iz Zagreb na Split?

Najbrži izravni letovi iz Zagreb Split da se samo 45 min.

Koji zračne luke su istovremeno poslužuje bijegom iz Zagreb na Split?

Letovi iz Zagreb dopustu iz Franjo Tuđman i zemljišta u Split na Split.

uvijek sjećati da donese odgovarajuću ID s vama, ovisno o letu ste o da. Provjerite da li se osobni ID je dovoljno ili ako je potrebno putovnicu, s odgovarajućim postupkom viza za zemlje odredišta ili tranzitne ako je potrebno. Uvjerite se da su datumi važenja pokriva cijelo vrijeme putovanja.

Vidjeli relativno kratku udaljenost između Zagreb i Split, možete i uzeti vlak kao ekološku alternativu zrakoplovu.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dana
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Prijavite se ili kreirajte račun

Prijavite se na Virail i dobit ćete ekskluzivne ponude za putovanja

Booking.com

2% cashback