• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite let od Split do Zagreb Starting from 263,92 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Let

Danas

Od Let

Sutra

Od Let

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Zagreb

Nađi jeftine letove iz Split u Zagreb s virail

Virail je potraga platforma pronaći najbolje travel rješenje, usporedbom stotine ponude od različitih web stranice kako bi pronašli jeftini ulaznice za letove iz Split do Zagreb. Nakon što odaberete datum svog putovanja, samo ćete morati filtrirati rezultate i pronaći svoj jeftini let ulaznice za Zagreb.

Koliko su low-cost karte za letove iz Split na Zagreb?

Ako možete unaprijed rezervirati i fleksibilan s datumima leta, najjeftiniji ulaznice od Split do Zagreb su iz 263,92 kn.

Split do Zagreb od let

Najbolja cijena 263,92 kn
Trajanje putovanja 45 min
Veza dnevno 4
Prvi polazak 06:15
Posljednji polazak 19:50
Razdaljina 259 km

Cijena karte Split - Zagreb svaki dan

 
Danas
Više
120,81 kn
480 kn
120,89 kn
Sutra
Više
105,70 kn
480 kn
105,78 kn
Za 2 dana
193,60 kn
105,70 kn
403,77 kn
151,11 kn
Za 3 dana
182,60 kn
105,70 kn
287,26 kn
Više
Za 4 dana
193,60 kn
105,70 kn
463,08 kn
151,11 kn
Za 5 dana
Više
105,70 kn
287,72 kn
Više
Za 6 dana
Više
98,15 kn
347,10 kn
Više

Sažetak rute od Let

Veza
2
Prijevoznici
31
Minimalna cijena
263,92 kn
Maksimalna cijena
5.295,31 kn

Split - Zagreb

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

175,60 kn

Datum
nedjelja 3 listopad 2021
HZPP-logo
Split Predgrađe - Zagreb Glavni kol.
08:40 - 14:54
HZPP
6h 14min
CO2: 9.32kg
Od Autobus

98,15 kn

Datum
utorak 2 studeni 2021
FlixBus-logo
Split - Zagreb
07:30 - 12:35
FlixBus
5h 5min
CO2: 8.29kg
Najjeftiniji
Od Let

403,77 kn

Datum
utorak 2 studeni 2021
Croatia Airlines-logo
Split - Franjo Tuđman
06:50 - 07:35
Croatia Airlines
45min
CO2: 52.05kg
Croatia Airlines-logo
Croatia Airlines
Trajanje: 50 min
Split - Franjo Tuđman
12:20 - 13:10
480 kn
Croatia Airlines-logo
Croatia Airlines
Trajanje: 45 min
Split - Franjo Tuđman
13:15 - 14:00
480 kn
Croatia Airlines-logo
Croatia Airlines
Trajanje: 50 min
Split - Franjo Tuđman
19:50 - 20:40
480 kn
Croatia Airlines-logo
Croatia Airlines
Trajanje: 45 min
Split - Franjo Tuđman
06:15 - 07:00
493 kn

Kada su prvi i posljednji letovi iz Split na Zagreb?

Izravni letovi iz Split Zagreb da vam barem 45 min do Zagreb.

Koji zračne luke su istovremeno poslužuje bijegom iz Split na Zagreb?

Zračne luke je služio u po letova iz Split do Zagreb su Split i Zagreb-Pleso, Franjo Tuđman.

Za nekoliko godina, novi propisi koji se odnose na prijevoz tekućina su na mjestu iz sigurnosnih razloga. Vi ste dozvoljeno da se s vama do 10 kontejnera od ne više od 100ml svaka. Sjeti od mnogih make-up proizvoda, i pasta za zube, kao i, pripadaju ovoj kategoriji i stoga moraju se provesti u malom transparentan i ponovno zatvoriti vrećicu.

Vidjeli relativno kratku udaljenost između Split i Zagreb, možete i uzeti vlak kao ekološku alternativu zrakoplovu.