• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Čačinci

Pojedinosti o putovanju

Najbolja cijena 11,70 kn
Trajanje putovanja 14 min
Veza dnevno 5
Prvi polazak 03:16
Posljednji polazak 22:32
Razdaljina 12 km

Najbolje ponude za vlak od Feričanci do Čačinci na virail.

Uz virail možete usporediti cijene vlakova od Feričanci do Čačinci u tren oka. Ono što je potrebno je samo da odaberete datum namjeravate napustiti, a ako želite, sortirati i filtrirati rezultate cijene i vremena. Kako bi rezervirali svoj savršeni put, virail će vas preusmjeriti izravno na internetskoj stranici davatelja, za iznimno siguran kupnje. ,Virail ima čarobni trik za pronalaženje svoje jeftine karte za vlak do Čačinci. Vi samo trebate unijeti datume putovanja i postaviti filtere za odlazak i cijena u skladu s vašim željama. Nakon što odabrati najbolje putovanja opcije za vlak iz :Feričanci u Čačinci, virail će vas preusmjeriti automatski na web-mjesto davatelja za kupnju.

Koja je najjeftinija cijena za vlak ulaznice za Čačinci?

Ako imate mogućnost rezervirati unaprijed, bit ćete vjerojatno pronaći jeftini karte za vlak od Feričanci do Čačinci za 11,70 kn. U slučaju da ne možete planirati unaprijed, vlak ulaznice za cijenu Čačinci u prosjeku 11,70 kn.

Koje tvrtke se uzme od Feričanci do Čačinci vlakom?

Među svim virail partnera, također ćete moći putovati s HZPP, služeći željezničke put između Feričanci y i Čačinci.

HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 12 min
Feričanci - Čačinci
03:16 - 03:28
11,70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 13 min
Feričanci - Čačinci
06:29 - 06:42
11,70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 12 min
Feričanci - Čačinci
12:33 - 12:45
11,70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 20 min
Feričanci - Čačinci
17:50 - 18:10
11,70 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 13 min
Feričanci - Čačinci
22:32 - 22:45
11,70 kn

Kada su Frist i zadnji vlakovi iz Feričanci na Čačinci rasporedu?

Dok je prvi vlak za Čačinci ostavlja na 03:16, zadnji je na rasporedu za 22:32. Prosječno trajanje putovanja je 14 min, ali najbrži vlakovi mogu dobiti da Čačinci u 12 min.

U kojem stanice možete uzeti vlak za Čačinci i gdje će vam stići?

Vlakovi ostaviti Feričanci Feričanci i dolazimo na Čačinci.

Kada putujete na takve kratke udaljenosti, možete uzeti u obzir i autobuse i carpooling mogućnosti: s malo sreće naći ćete vrlo jeftini opcije, čak i ako knjiga u kratkom roku .

Logo

O nama+