Rijeka do Čakovec Autobus
Preuzmite našu aplikaciju besplatno
Sve vaše potrebe za putovanje na jednom mjestu
Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje
Osigurajte svoju ulaznicu danas i iskoristite najbolje ponude!
Od Rijeka do Čakovec s autobusom
Putovanje od Rijeka do Čakovec od strane autobus je 195,11 km i traje 5 h i 7 min. Postoji 5 veza dnevno, s prvim polaskom na 09:15 i posljednjim na 17:30. Moguće je putovati od Rijeka do Čakovec preko autobus za samo 4,97 € ili čak 24,11 €. Najbolja cijena za ovo putovanje je 4,97 €.
| Najniža cijena | 4,97 € |
| Trajanje putovanja | 5 h i 7 min |
| Veza po danu | FlixBus 5 |
| Najniža cijena | FlixBus 4,97 € |
| Najviša cijena | FlixBus 24,11 € |
| Prvi odlazak | FlixBus 09:15 |
| Zadnji odlazak | FlixBus 17:30 |
| Udaljenost | FlixBus 195,11 km |
| Polazak | FlixBus Rijeka |
| Dolazak | FlixBus Čakovec |
| Prijevoznici | FlixBus FlixBus |

Be the first to have an
AI Travel Companion


Be the first to have an AI Travel Companion



Cijena kako se približava datum polaska
Autobusni prijevoznici mogu naplaćivati više cijene karata kako se približava datum polaska. Cijene sljedećih dana mogu se kretati od oko 1,00 € do 65,97 €, ali mogu biti podložne promjenama. Naš savjet je da rezervirate što je ranije moguće kako biste potencijalno uštedjeli do 98% na svom putovanju!
Najbolje vrijeme za rezerviranje jeftinih autobusnih karata od Rijeka do Čakovec
Najjeftinije Rijeka - Čakovec autobusne karte mogu se pronaći već za 21,50 € ako imate sreće ili 38,08 € u prosjeku. Najskuplja karta može koštati čak 49,47 €.
Pronađite najbolji dan za putovanje do Čakovec autobusom
Ako putujete autobusom na Čakovec, ako želite izbjeći gužve, možete provjeriti koliko često naši klijenti putuju u sljedećih 30 dana pomoću grafikona u nastavku. U prosjeku, najveći sati za putovanje su između 6:30 i 9 sati ujutro ili između 16 i 19 sati navečer. Imajte to na umu kada putujete do mjesta polaska jer će vam možda trebati dodatno vrijeme da stignete, osobito u velikim gradovima!
Rijeka do Čakovec emisije CO2 od Autobus
Možemo li nešto poboljšati?