Header background
  • Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Kutina do Sisak

Starting from
54 kn
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Otkriti
Od Vlak

Sutra

Otkriti
Od Vlak

2 Dana

Otkriti
Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Sisak

Otkriti

Virail pronalazi za vas najbolje vlak ponude Kutina na Sisak.

Pronalaženje savršen vezu vlakom nikad nije bilo tako lako: zahvaljujući virail, od vas će biti u mogućnosti usporediti stotine ponuda u isto vrijeme samo umetanjem datum svog putovanja. Kroz cijena i odlaska filtera, imat ćete mogućnost ograničiti rezultate i pronaći savršeno rješenje. Rezervacija se odvija na internetskoj stranici davatelja, u koju će biti automatski preusmjereni.

Koja je najjeftinija cijena za vlak ulaznice za Sisak?

Rezervirajte unaprijed zaista vam uštedjeti nešto novca: u stvari, možete dobiti jeftini karte za vlak od Kutina do Sisak i samo 54 kn, dok je prosječna cijena 66,04 kn.

Koje tvrtke služe rutu od Kutina do Sisak?

Virail surađuje s više od 200 partnera u Europi i ostatku svijeta, među kojima i HZPP izdržavaju vlaka Kutina - Sisak

Kutina do Sisak od vlak

Najbolja cijena 54 kn
Trajanje putovanja 4 h 38 min
Veza dnevno 40
Prvi polazak 01:16
Posljednji polazak 00:03
Razdaljina 31 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
40
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
54 kn
Maksimalna cijena
84,50 kn

Kutina - Sisak

Mjesečno

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

HZPP-logo
HZPP
1 promjena
Trajanje: 6 h 1 min
Kutina - Sisak Caprag
01:16 - 07:17
54 kn
HZPP-logo
HZPP
1 promjena
Trajanje: 2 h 47 min
Kutina - Sisak Caprag
10:25 - 13:12
54 kn
HZPP-logo
HZPP
3 promjene
Trajanje: 4 h 35 min
Kutina - Sisak Caprag
16:34 - 21:09
54 kn
HZPP-logo
HZPP
3 promjene
Trajanje: 3 h 47 min
Kutina - Sisak Caprag
17:22 - 21:09
54 kn
HZPP-logo
HZPP
3 promjene
Trajanje: 2 h 46 min
Kutina - Sisak Caprag
18:23 - 21:09
54 kn
HZPP-logo
HZPP
1 promjena
Trajanje: 10 h 32 min
Kutina - Sisak Caprag
20:45 - 07:17
54 kn
HZPP-logo
HZPP
1 promjena
Trajanje: 9 h 27 min
Kutina - Sisak Caprag
21:50 - 07:17
54 kn

Koliko dugo će vas odvesti od Kutina do Sisak vlakom i kada su vlakovi otišli?

Prvi vlak na Sisak ostavlja na 00:03, dok je posljednji na 00:03. U prosjeku, putovanje traje 4 h 38 min, ali s najbrže veze što će biti u Sisak u 2 h 29 min.

Koji stanice su služili u vlakovima koji putuju od Kutina do Sisak?

Vlakovi na Sisak će ostaviti s Kutina i da će stići na Sisak Caprag, Sisak.

Ako se raspored vlak ne stane u svoj raspored ili proračuna, autobusa i carpooling može pružiti neke vrijeme i cijenu alternative, bez bitno mijenja trajanje putovanja.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dana
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Prijavite se ili kreirajte račun

Prijavite se na Virail i dobit ćete ekskluzivne ponude za putovanja

Prijavite se na Virail i dobit ćete ekskluzivne ponude za putovanja

Booking.com

2% cashback