• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite vlak od Split do Šibenik Starting from 43 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Šibenik

Usporedite najbolje cijene vlak od Split do Šibenik.

Pronalaženje savršen vezu vlakom nikad nije bilo tako lako: zahvaljujući virail, od vas će biti u mogućnosti usporediti stotine ponuda u isto vrijeme samo umetanjem datum svog putovanja. Kroz cijena i odlaska filtera, imat ćete mogućnost ograničiti rezultate i pronaći savršeno rješenje. Rezervacija se odvija na internetskoj stranici davatelja, u koju će biti automatski preusmjereni.

Koliko su karte za vlak iz Split na Šibenik?

Prosječna cijena željezničkih karata od Split do Šibenik je 46,77 kn. Međutim, od vas će biti u mogućnosti naći jeftinije ulaznice ako unaprijed rezervirati, ili ako možete biti fleksibilni sa svojim datuma: najjeftinije karte za vlak od Split do Šibenik može biti oko 43 kn.

Vlakovi od Split do Šibenik: koji tvrtke mogu li putovati s?

Među svim virail partnera, također ćete moći putovati s HZPP, služeći željezničke put između Split y i Šibenik.

Split do Šibenik od vlak

Najbolja cijena 43 kn
Trajanje putovanja 3 h 57 min
Veza dnevno 9
Prvi polazak 06:17
Posljednji polazak 17:32
Razdaljina 49 km

Cijena karte Split - Šibenik svaki dan

 
Danas
Više
48,36 kn
Više
Sutra
43 kn
48,36 kn
45,33 kn
Za 2 dana
43 kn
48,36 kn
Više
Za 3 dana
Više
48,36 kn
Više
Za 4 dana
Više
Više
Više
Za 5 dana
Više
Više
Više
Za 6 dana
Više
Više
Više

Sažetak rute od Vlak

Veza
11
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
43 kn
Maksimalna cijena
63,30 kn

Split - Šibenik

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

43 kn

Datum
subota 25 rujan 2021
HZPP-logo
Split Predgrađe - Šibenik
07:54 - 17:02
HZPP
9h 8min
1 promjene
CO2: 1.78kg
Najjeftiniji
Od Autobus

48,36 kn

Datum
nedjelja 24 listopad 2021
Nomago-logo
Split Central Bus Station - Sibenik Central Bus Station
05:00 - 06:30
Nomago
1h 30min
CO2: 1.58kg
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 2 h 7 min
Split Predgrađe - Šibenik
06:17 - 08:24
43 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 2 h 13 min
Split - Šibenik
09:49 - 12:02
43 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 2 h 8 min
Split Predgrađe - Šibenik
09:54 - 12:02
43 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 3 min
Split - Šibenik
12:34 - 15:37
43 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 2 h 58 min
Split Predgrađe - Šibenik
12:39 - 15:37
43 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 22 min
Split - Šibenik
16:28 - 17:50
43 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 17 min
Split Predgrađe - Šibenik
16:33 - 17:50
43 kn

Koliko dugo će vas odvesti od Split do Šibenik vlakom i kada su vlakovi otišli?

Prvi vlak na Šibenik ostavlja na 17:32, dok je posljednji na 17:32. U prosjeku, putovanje traje 3 h 23 min, ali s najbrže veze što će biti u Šibenik u 1 h 17 min.

Koji stanice su služili u vlakovima koji putuju od Split do Šibenik?

Vlakovi na Šibenik će ostaviti s Split Predgrađe, Split i da će stići na Šibenik.

Kada putujete vlakom, nikada ne zaboravite da svoju ulaznicu s vama: pobrinite se da ga ispisati unaprijed ili preuzeti mobilnu verziju ako dopušteno.

Za kratke udaljenosti kao što je između Split i Šibenik, autobusi i carpooling su dobra alternativa za vlak, zahvaljujući svojim niskim troškovima. Također, autobusi imaju prednost za dobivanje najmanjih gradova u kojima nema željezničke stanice.