• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite vlak od Split do Požega Starting from 257,40 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Požega

Virail pronalazi za vas najbolje vlak ponude Split na Požega.

Uz virail možete usporediti cijene vlakova od Split do Požega u tren oka. Ono što je potrebno je samo da odaberete datum namjeravate napustiti, a ako želite, sortirati i filtrirati rezultate cijene i vremena. Kako bi rezervirali svoj savršeni put, virail će vas preusmjeriti izravno na internetskoj stranici davatelja, za iznimno siguran kupnje. ,Virail ima čarobni trik za pronalaženje svoje jeftine karte za vlak do Požega. Vi samo trebate unijeti datume putovanja i postaviti filtere za odlazak i cijena u skladu s vašim željama. Nakon što odabrati najbolje putovanja opcije za vlak iz :Split u Požega, virail će vas preusmjeriti automatski na web-mjesto davatelja za kupnju.

Koliko je najjeftinija karta za vlak sa Split na Požega?

Prosječna cijena željezničkih karata od Split do Požega je 267,97 kn. Međutim, od vas će biti u mogućnosti naći jeftinije ulaznice ako unaprijed rezervirati, ili ako možete biti fleksibilni sa svojim datuma: najjeftinije karte za vlak od Split do Požega može biti oko 257,40 kn.

Koji željezničke tvrtke nude veze vlakom iz Split na Požega?

Među svim našim partnerima, također ćete pronaći HZPP, pružajući željezničke veze između Split i Požega.

Split do Požega od vlak

Najbolja cijena 268,40 kn
Trajanje putovanja 11 h 46 min
Veza dnevno 5
Prvi polazak 05:17
Posljednji polazak 09:40
Razdaljina 226 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
5
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
257,40 kn
Maksimalna cijena
289,30 kn

Split - Požega

Mjesečno

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 14 h 56 min
Split Predgrađe - Požega
05:17 - 20:13
268,40 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 24 min
Split - Požega
08:49 - 20:13
268,40 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 19 min
Split Predgrađe - Požega
08:54 - 20:13
268,40 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 10 h 38 min
Split - Požega
09:35 - 20:13
268,40 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 10 h 33 min
Split Predgrađe - Požega
09:40 - 20:13
268,40 kn

Kada su Frist i zadnji vlakovi iz Split na Požega rasporedu?

Prvi vlak na Požega ostavlja na 09:40, dok je posljednji na 09:40. U prosjeku, putovanje traje 12 h 3 min, ali s najbrže veze što će biti u Požega u 10 h 32 min.

Koji stanice su služili u vlakovima koji putuju od Split do Požega?

Vlakovi na Požega će ostaviti s Split Predgrađe, Split i da će stići na Požega.

Ne zaboravite kupiti hranu i piće unaprijed ako ih je potrebno: željezničke stanice ne moraju uvijek trgovine, dok je na brodu OS RH e nisu uvijek dostupni i često vrlo skupo .

Kada putujete na takve kratke udaljenosti, možete uzeti u obzir i autobuse i carpooling mogućnosti: s malo sreće naći ćete vrlo jeftini opcije, čak i ako knjiga u kratkom roku .