• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Split do Velika Gorica Starting from 191,10 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Velika Gorica

Usporedite najbolje cijene vlak od Split do Velika Gorica.

Virail pronalazi ponude od mnogo željezničkih kompanija u Europi i ostatku svijeta. Na primjer, to vam pokazuje moguće željezničke veze sa Split na Velika Gorica nudi HZPP.

Koja je najjeftinija cijena za vlak ulaznice za Velika Gorica?

Prosječna cijena željezničkih karata od Split do Velika Gorica je 196,75 kn. Međutim, od vas će biti u mogućnosti naći jeftinije ulaznice ako unaprijed rezervirati, ili ako možete biti fleksibilni sa svojim datuma: najjeftinije karte za vlak od Split do Velika Gorica može biti oko 191,10 kn.

Koje tvrtke putovati od Split do Velika Gorica vlakom?

Da biste dobili na Velika Gorica vlakom, možete se osloniti na HZPP, samo jedan primjer među svim našim partnerima.

Split do Velika Gorica od vlak

Najbolja cijena 191,10 kn
Trajanje putovanja 9 h 54 min
Veza dnevno 12
Prvi polazak 06:17
Posljednji polazak 23:45
Razdaljina 247 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
12
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
191,10 kn
Maksimalna cijena
202,10 kn

Split - Velika Gorica

Mjesečno

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 7 h 10 min
Split - Velika Gorica
16:28 - 23:38
191,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 7 h 5 min
Split Predgrađe - Velika Gorica
16:33 - 23:38
191,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 15 h 26 min
Split - Velika Gorica
17:27 - 08:53
193,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 15 h 21 min
Split Predgrađe - Velika Gorica
17:32 - 08:53
193,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 4 min
Split - Velika Gorica
21:49 - 08:53
193,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 10 h 59 min
Split Predgrađe - Velika Gorica
21:54 - 08:53
193,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 13 min
Split - Velika Gorica
23:40 - 08:53
193,60 kn

Kada su Frist i zadnji vlakovi iz Split na Velika Gorica rasporedu?

Prvi vlak na Velika Gorica ostavlja na 23:45, dok je posljednji na 23:45. U prosjeku, putovanje traje 9 h 54 min, ali s najbrže veze što će biti u Velika Gorica u 7 h 5 min.

Koji stanice ne vlakovi na Velika Gorica otići iz?

Vlakovi ostaviti Split Split, Split Predgrađe i dolazimo na Velika Gorica.

Za kratke udaljenosti kao što je između Split i Velika Gorica, autobusi i carpooling su dobra alternativa za vlak, zahvaljujući svojim niskim troškovima. Također, autobusi imaju prednost za dobivanje najmanjih gradova u kojima nema željezničke stanice.