• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Split do Koprivnica Starting from 213,60 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Koprivnica

Najbolje ponude za vlak od Split do Koprivnica na virail.

Pronalaženje savršen vezu vlakom nikad nije bilo tako lako: zahvaljujući virail, od vas će biti u mogućnosti usporediti stotine ponuda u isto vrijeme samo umetanjem datum svog putovanja. Kroz cijena i odlaska filtera, imat ćete mogućnost ograničiti rezultate i pronaći savršeno rješenje. Rezervacija se odvija na internetskoj stranici davatelja, u koju će biti automatski preusmjereni.

Koliko je najjeftinija karta za vlak sa Split na Koprivnica?

Rezervirajte unaprijed, možete pronaći jeftini karte za vlak od Split do Koprivnica od 213,60 kn. Međutim, karte za vlak za ovaj trošak rute u prosjeku oko 222,28 kn.

Koje tvrtke se uzme od Split do Koprivnica vlakom?

Virail surađuje s više od 200 partnera u Europi i ostatku svijeta, među kojima i HZPP izdržavaju vlaka Split - Koprivnica

Split do Koprivnica od vlak

Najbolja cijena 213,60 kn
Trajanje putovanja 12 h 21 min
Veza dnevno 8
Prvi polazak 05:18
Posljednji polazak 16:33
Razdaljina 297 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
8
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
213,60 kn
Maksimalna cijena
242,80 kn

Split - Koprivnica

Mjesečno

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 13 h 26 min
Split - Koprivnica
12:34 - 02:00
213,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 13 h 21 min
Split Predgrađe - Koprivnica
12:39 - 02:00
213,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 32 min
Split - Koprivnica
16:28 - 02:00
213,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 27 min
Split Predgrađe - Koprivnica
16:33 - 02:00
213,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 12 h 31 min
Split Predgrađe - Koprivnica
06:17 - 18:48
231,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 8 h 59 min
Split - Koprivnica
09:49 - 18:48
231,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 8 h 54 min
Split Predgrađe - Koprivnica
09:54 - 18:48
231,60 kn

Koliko dugo će trajati od Split do Koprivnica i kada su vlakovi otišli?

Prosječno trajanje putovanja je 12 h 21 min, ali najbrže veze vas odvesti na Koprivnica u 8 h 8 min. Prvi vlak kreće iz Split u 05:18, a posljednji ostavlja na 16:33.

Koje su polaska i dolaska postaje u Split i Koprivnica?,Koje stanice služe pruga : Split - Koprivnica?

Vlakovi Koprivnica ostaviti Split Split, Split Predgrađe i dolazimo u Koprivnica.

Ponekad je moguće dobiti jeftinije rješenje koje imaju pogled na ograničenim ponuda ili na vjernost programa koja je dostupna na web stranicama poduzeća.

Ako se raspored vlak ne stane u svoj raspored ili proračuna, autobusa i carpooling može pružiti neke vrijeme i cijenu alternative, bez bitno mijenja trajanje putovanja.