• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Traži smještaj

Pronađite vlak od Split do Varaždin Starting from 213,60 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Varaždin

Najbolje ponude za vlak od Split do Varaždin na virail.

Ako ste u potrazi za najlakši način da pronađete najbolju cijenu za svoj vlak rute, virail je ono što su tražili. Vi samo trebate odabrati datum i virail će vam pokazati sve veze koje nude naši partneri: filtriranjem rezultata možete pronaći savršeno rješenje za proračun i raspored. Virail će vas preusmjeriti na web stranice tvrtke za jednostavan i siguran rezervacije.

Koliko su niske cijene karte za vlak od Split do Varaždin?

Rezervirajte unaprijed zaista vam uštedjeti nešto novca: u stvari, možete dobiti jeftini karte za vlak od Split do Varaždin i samo 213,60 kn, dok je prosječna cijena 231,35 kn.

Koje tvrtke putovati od Split do Varaždin vlakom?

Virail surađuje s više od 200 partnera u Europi i ostatku svijeta, među kojima i HZPP izdržavaju vlaka Split - Varaždin

Split do Varaždin od vlak

Najbolja cijena 213,60 kn
Trajanje putovanja 11 h 47 min
Veza dnevno 10
Prvi polazak 05:18
Posljednji polazak 16:33
Razdaljina 311 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
10
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
213,60 kn
Maksimalna cijena
263,21 kn

Split - Varaždin

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

213,60 kn

Datum
ponedjeljak 27 rujan 2021
HZPP-logo
Split Predgrađe - Varaždin
10:39 - 00:03
HZPP
13h 24min
3 promjene
CO2: 11.19kg
Od Autobus

151,04 kn

Datum
nedjelja 17 listopad 2021
FlixBus-logo
Split - Varaždin
07:30 - 14:55
FlixBus
7h 25min
CO2: 9.95kg
Najjeftiniji
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 13 h 24 min
Split Predgrađe - Varaždin
12:39 - 02:03
213,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 30 min
Split Predgrađe - Varaždin
16:33 - 02:03
213,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 13 h 29 min
Split - Varaždin
12:34 - 02:03
220,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 35 min
Split - Varaždin
16:28 - 02:03
220,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 27 min
Split Predgrađe - Varaždin
10:40 - 20:07
231,60 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 13 h 11 min
Split Predgrađe - Varaždin
06:17 - 19:28
238,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 34 min
Split Predgrađe - Varaždin
09:54 - 19:28
238,90 kn

Koliko dugo će vas odvesti od Split do Varaždin vlakom i kada su vlakovi otišli?

Prvi vlak na Varaždin ostavlja na 16:33, dok je posljednji na 16:33. U prosjeku, putovanje traje 11 h 47 min, ali s najbrže veze što će biti u Varaždin u 8 h 59 min.

Koji stanice su služili u vlakovima koji putuju od Split do Varaždin?

Vlakovi na Varaždin mogu ostaviti s Split Predgrađe, Split i dolazimo na Varaždin.

Kada putujete vlakom, nikada ne zaboravite da svoju ulaznicu s vama: pobrinite se da ga ispisati unaprijed ili preuzeti mobilnu verziju ako dopušteno.

Kada je riječ o malim udaljenostima, autobusa i carpooling predstavljaju dobru alternativu za vlakom, pogotovo ako ste na putovanju s ograničenim proračunom.