• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Zagreb do Čepin Starting from 120,30 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Čepin

Najbolje ponude za vlak od Zagreb do Čepin na virail.

Virail pronalazi ponude od mnogo željezničkih kompanija u Europi i ostatku svijeta. Na primjer, to vam pokazuje moguće željezničke veze sa Zagreb na Čepin nudi HZPP.

Koliko je najjeftinija karta za vlak sa Zagreb na Čepin?

Rezervirajte unaprijed, možete pronaći jeftini karte za vlak od Zagreb do Čepin od 120,30 kn. Međutim, karte za vlak za ovaj trošak rute u prosjeku oko 126,78 kn.

Koje tvrtke služe rutu od Zagreb do Čepin?

Virail surađuje s više od 200 partnera u Europi i ostatku svijeta, među kojima i HZPP izdržavaju vlaka Zagreb - Čepin

Zagreb do Čepin od vlak

Najbolja cijena 120,30 kn
Trajanje putovanja 8 h 44 min
Veza dnevno 45
Prvi polazak 01:21
Posljednji polazak 00:34
Razdaljina 203 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
45
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
120,30 kn
Maksimalna cijena
146,20 kn

Zagreb - Čepin

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

120,30 kn

Datum
ponedjeljak 20 rujan 2021
HZPP-logo
Zagreb Glavni kol. - Čepin
15:40 - 21:40
HZPP
6h
1 promjene
CO2: 7.32kg
Najjeftiniji
Od Autobus

132,52 kn

Datum
srijeda 20 listopad 2021
Panturist-logo
Autobusni kolodvor - Cepin Train Station
10:00 - 13:35
Panturist
3h 35min
CO2: 6.51kg
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 39 min
Zagreb Klara - Čepin
09:07 - 14:46
120,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 21 min
Zagreb Zap. kol. - Čepin
09:25 - 14:46
120,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 9 min
Zagreb Glavni Kol. - Čepin
09:37 - 14:46
120,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 7 h 37 min
Zagreb Glavni Kol. - Čepin
11:53 - 19:30
120,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 9 min
Zagreb Glavni Kol. - Čepin
16:35 - 21:44
120,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 h
Zagreb Glavni Kol. - Čepin
17:40 - 23:40
120,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 12 min
Zagreb Glavni Kol. - Čepin
20:57 - 08:09
120,30 kn

Kada su Frist i zadnji vlakovi iz Zagreb na Čepin rasporedu?

U prosjeku, to traje 8 h 44 min doći do Čepin vlakom, ali trebat će vam 3 h 58 min s najbržim vlakovima. Prvi je dostupna na 01:21, dok je posljednji ostavlja Zagreb na 00:34.

U kojem stanice možete uzeti vlak za Čepin i gdje će vam stići?

Vlakovi na Čepin mogu ostaviti s Zagreb Klara, Zagreb Zap. kol., Zagreb Glavni Kol. i dolazimo na Čepin.

Ako se raspored vlak ne stane u svoj raspored ili proračuna, autobusa i carpooling može pružiti neke vrijeme i cijenu alternative, bez bitno mijenja trajanje putovanja.