• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Zagreb do Koprivnica Starting from 54 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Koprivnica

S virail najjeftinije željezničkih karata iz Zagreb do Koprivnica.

Virail čini svaki put lakše: jedina stvar koju ćete morati učiniti je odrediti datum svog putovanja iz Zagreb u Koprivnica. Nakon toga, od vas će biti u mogućnosti naći savršen izbor za vaš izlet filtriranje i sortiranje rezultata po cijeni i odlaska. Virail će vas automatski preusmjeriti na web stranici davatelja biste dovršili rezervaciju.

Koja je cijena željezničke karte od Zagreb do Koprivnica?

Rezervirajte unaprijed, možete pronaći jeftini karte za vlak od Zagreb do Koprivnica od 54 kn. Međutim, karte za vlak za ovaj trošak rute u prosjeku oko 57,20 kn.

Koje tvrtke služe rutu od Zagreb do Koprivnica?

Među svim virail partnera, također ćete moći putovati s HZPP, služeći željezničke put između Zagreb y i Koprivnica.

Zagreb do Koprivnica od vlak

Najbolja cijena 54 kn
Trajanje putovanja 2 h 40 min
Veza dnevno 63
Prvi polazak 02:21
Posljednji polazak 01:17
Razdaljina 76 km

Cijena karte Zagreb - Koprivnica svaki dan

 
Danas
54 kn
30,22 kn
Sutra
Više
30,22 kn
Za 2 dana
54 kn
Više
Za 3 dana
Više
Više
Za 4 dana
Više
Više
Za 5 dana
Više
30,22 kn
Za 6 dana
Više
Više

Sažetak rute od Vlak

Veza
55
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
54 kn
Maksimalna cijena
81,40 kn

Zagreb - Koprivnica

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

54 kn

Datum
petak 22 listopad 2021
HZPP-logo
Zagreb Zap. kol. - Koprivnica
17:02 - 18:44
HZPP
1h 42min
1 promjene
CO2: 2.74kg
Najjeftiniji
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 6 h 11 min
Zagreb Zap. kol. - Koprivnica
02:21 - 08:32
54 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 44 min
Zagreb Glavni Kol. - Koprivnica
06:48 - 08:32
54 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 2 h 2 min
Zagreb Zap. kol. - Koprivnica
08:55 - 10:57
54 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 1 h 42 min
Zagreb Glavni Kol. - Koprivnica
09:15 - 10:57
54 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 11 min
Zagreb Zap. kol. - Koprivnica
09:46 - 14:57
54 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 4 h 45 min
Zagreb Zap. kol. - Koprivnica
10:12 - 14:57
54 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 3 h 52 min
Zagreb Zap. kol. - Koprivnica
11:05 - 14:57
54 kn

Koliko je sati vlakove na Koprivnica dopust i koliko dugo je putovanje?

Prosječno trajanje putovanja je 2 h 44 min, ali najbrže veze vas odvesti na Koprivnica u 1 h 12 min. Prvi vlak kreće iz Zagreb u 02:21, a posljednji ostavlja na 01:17.

Koje su polaska i dolaska postaje u Zagreb i Koprivnica?,Koje stanice služe pruga : Zagreb - Koprivnica?

Vlakovi Koprivnica ostaviti Zagreb Zagreb Glavni Kol., Zagreb Zap. kol., Zagreb Klara i dolazimo u Koprivnica.

Ne zaboravite kupiti hranu i piće unaprijed ako ih je potrebno: željezničke stanice ne moraju uvijek trgovine, dok je na brodu OS RH e nisu uvijek dostupni i često vrlo skupo .

Budući da je putovanje između Zagreb i Koprivnica je relativno kratka, možete uzeti u obzir carpooling ili autobusom kao alternativnih načina prijevoza s najjeftinije cijene i sličnog trajanja.