• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Zagreb do Šibenik Starting from 90,10 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Šibenik

Jeftini karte za vlak od Zagreb do Šibenik na virail.

Virail pronalazi ponude od mnogo željezničkih kompanija u Europi i ostatku svijeta. Na primjer, to vam pokazuje moguće željezničke veze sa Zagreb na Šibenik nudi HZPP.

Koliko su karte za vlak iz Zagreb na Šibenik?

Ako imate mogućnost rezervirati unaprijed, bit ćete vjerojatno pronaći jeftini karte za vlak od Zagreb do Šibenik za 90,10 kn. U slučaju da ne možete planirati unaprijed, vlak ulaznice za cijenu Šibenik u prosjeku 177,10 kn.

Koje tvrtke putovati od Zagreb do Šibenik vlakom?

Među svim našim partnerima, također ćete pronaći HZPP, pružajući željezničke veze između Zagreb i Šibenik.

Zagreb do Šibenik od vlak

Najbolja cijena 90,10 kn
Trajanje putovanja 16 h 40 min
Veza dnevno 24
Prvi polazak 02:21
Posljednji polazak 17:20
Razdaljina 232 km

Cijena karte Zagreb - Šibenik svaki dan

 
Danas
139,02 kn
Više
Sutra
139,02 kn
83,11 kn
Za 2 dana
Više
Više
Za 3 dana
Više
Više
Za 4 dana
Više
Više
Za 5 dana
Više
Više
Za 6 dana
Više
Više

Sažetak rute od Vlak

Veza
24
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
90,10 kn
Maksimalna cijena
197,60 kn

Zagreb - Šibenik

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

90,10 kn

Datum
subota 9 listopad 2021
HZPP-logo
Zagreb Glavni kol. - Šibenik
13:12 - 07:36
HZPP
18h 24min
2 promjene
CO2: 8.36kg
Najjeftiniji
Od Autobus

Datum
četvrtak 21 listopad 2021
App Pozega by Arriva-logo
Zagreb Central Bus Station - Sibenik Central Bus Station
03:00 - 08:25
App Pozega by Arriva
5h 25min
CO2: 7.43kg
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 20 h 1 min
Zagreb Glavni Kol. - Šibenik
13:35 - 09:36
90,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 18 h 24 min
Zagreb Glavni Kol. - Šibenik
15:12 - 09:36
90,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 16 h 16 min
Zagreb Glavni Kol. - Šibenik
17:20 - 09:36
90,10 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 31 h 15 min
Zagreb Zap. kol. - Šibenik
02:21 - 09:36
184,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 26 h 10 min
Zagreb Zap. kol. - Šibenik
07:26 - 09:36
184,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 25 h 23 min
Zagreb Zap. kol. - Šibenik
08:13 - 09:36
184,90 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 24 h 41 min
Zagreb Zap. kol. - Šibenik
08:55 - 09:36
184,90 kn

Koliko dugo će trajati od Zagreb do Šibenik i kada su vlakovi otišli?

Uz najbrže veze što će biti u Šibenik u 6 h 2 min, ali u prosjeku je potrebno 16 h 40 min. Prvi vlak na čelu s Šibenik je na 02:21, a posljednji ostavlja Zagreb na 17:20.

Koji stanice ne vlakovi na Šibenik otići iz?

Vlakovi Šibenik ostaviti Zagreb Zagreb Glavni kol., Zagreb Zap. kol., Zagreb Klara i dolazimo u Permani, Šibenik.

Ako ste fleksibilni sa svojim datume putovanja, uvijek uzeti u obzir da možete kupiti vrlo jeftini karte za vlak ako izbjegavaju putovanja u vikende, a ako se odlučite putovati u niskoj sezoni.

Za kratke udaljenosti kao što je između Zagreb i Šibenik, autobusi i carpooling su dobra alternativa za vlak, zahvaljujući svojim niskim troškovima. Također, autobusi imaju prednost za dobivanje najmanjih gradova u kojima nema željezničke stanice.