• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Zagreb do Daruvar Starting from 77,30 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Daruvar

Jeftini karte za vlak od Zagreb do Daruvar na virail.

Uz virail možete usporediti cijene vlakova od Zagreb do Daruvar u tren oka. Ono što je potrebno je samo da odaberete datum namjeravate napustiti, a ako želite, sortirati i filtrirati rezultate cijene i vremena. Kako bi rezervirali svoj savršeni put, virail će vas preusmjeriti izravno na internetskoj stranici davatelja, za iznimno siguran kupnje. ,Virail ima čarobni trik za pronalaženje svoje jeftine karte za vlak do Daruvar. Vi samo trebate unijeti datume putovanja i postaviti filtere za odlazak i cijena u skladu s vašim željama. Nakon što odabrati najbolje putovanja opcije za vlak iz :Zagreb u Daruvar, virail će vas preusmjeriti automatski na web-mjesto davatelja za kupnju.

Koja je najjeftinija cijena za vlak ulaznice za Daruvar?

U prosjeku, vlak ulaznice iz Zagreb na Daruvar troškova 79,33 kn, ali ako možete rezervirati unaprijed, ili odabrati manje popularne datume i vremena, možete pronaći jeftini karte za vlak iz 77,30 kn.

Vlakovi od Zagreb do Daruvar: koji tvrtke mogu li putovati s?

Među svim virail partnera, također ćete moći putovati s HZPP, služeći željezničke put između Zagreb y i Daruvar.

Zagreb do Daruvar od vlak

Najbolja cijena 77,30 kn
Trajanje putovanja 8 h 56 min
Veza dnevno 45
Prvi polazak 06:55
Posljednji polazak 00:26
Razdaljina 100 km

Cijena karte Zagreb - Daruvar svaki dan

 
Danas
Više
30,22 kn
Sutra
77,30 kn
30,22 kn
Za 2 dana
Više
Više
Za 3 dana
Više
Više
Za 4 dana
Više
Više
Za 5 dana
Više
Više
Za 6 dana
Više
Više

Sažetak rute od Vlak

Veza
52
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
77,30 kn
Maksimalna cijena
108,60 kn

Zagreb - Daruvar

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

77,30 kn

Datum
četvrtak 21 listopad 2021
HZPP-logo
Zagreb Glavni kol. - Daruvar
22:34 - 09:24
HZPP
10h 50min
1 promjene
CO2: 3.6kg
Najjeftiniji
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 4 h 29 min
Zagreb Glavni Kol. - Daruvar
06:55 - 11:24
77,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 50 min
Zagreb Klara - Daruvar
09:07 - 14:57
77,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 32 min
Zagreb Zap. kol. - Daruvar
09:25 - 14:57
77,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 5 h 20 min
Zagreb Glavni Kol. - Daruvar
09:37 - 14:57
77,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 46 min
Zagreb Klara - Daruvar
09:41 - 19:27
77,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 41 min
Zagreb Zap. kol. - Daruvar
09:46 - 19:27
77,30 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 9 h 29 min
Zagreb Klara - Daruvar
09:58 - 19:27
77,30 kn

Koliko dugo će trajati od Zagreb do Daruvar i kada su vlakovi otišli?

Prvi vlak na Daruvar ostavlja na 00:26, dok je posljednji na 00:26. U prosjeku, putovanje traje 8 h 50 min, ali s najbrže veze što će biti u Daruvar u 3 h 7 min.

U kojem stanice možete uzeti vlak za Daruvar i gdje će vam stići?

Vlakovi na Daruvar će ostaviti s Zagreb Glavni Kol., Zagreb Klara, Zagreb Zap. kol. i da će stići na Daruvar.

Ako ste fleksibilni sa svojim datume putovanja, uvijek uzeti u obzir da možete kupiti vrlo jeftini karte za vlak ako izbjegavaju putovanja u vikende, a ako se odlučite putovati u niskoj sezoni.

Ako se raspored vlak ne stane u svoj raspored ili proračuna, autobusa i carpooling može pružiti neke vrijeme i cijenu alternative, bez bitno mijenja trajanje putovanja.