• Polazno putovanje
  • Za povratno putovanje

Pronađite vlak od Split do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija Starting from 247,50 kn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Pronađite najjeftiniju kartu za svoje putovanje

Od Vlak

Danas

Od Vlak

Sutra

Od Vlak

2 Dana

Rentalcars.com

Unajmite vozilo po povoljnoj cijeni u gradu Slatina, Virovitičko-Podravska Županija

Usporedite najbolje cijene vlak od Split do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija.

Uz virail možete usporediti cijene vlakova od Split do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija u tren oka. Ono što je potrebno je samo da odaberete datum namjeravate napustiti, a ako želite, sortirati i filtrirati rezultate cijene i vremena. Kako bi rezervirali svoj savršeni put, virail će vas preusmjeriti izravno na internetskoj stranici davatelja, za iznimno siguran kupnje. ,Virail ima čarobni trik za pronalaženje svoje jeftine karte za vlak do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija. Vi samo trebate unijeti datume putovanja i postaviti filtere za odlazak i cijena u skladu s vašim željama. Nakon što odabrati najbolje putovanja opcije za vlak iz :Split u Slatina, Virovitičko-Podravska Županija, virail će vas preusmjeriti automatski na web-mjesto davatelja za kupnju.

Koliko je najjeftinija karta za vlak sa Split na Slatina, Virovitičko-Podravska Županija?

Rezervirajte unaprijed zaista vam uštedjeti nešto novca: u stvari, možete dobiti jeftini karte za vlak od Split do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija i samo 247,50 kn, dok je prosječna cijena 261,20 kn.

Koji željezničke tvrtke nude veze vlakom iz Split na Slatina, Virovitičko-Podravska Županija?

Među svim virail partnera, također ćete moći putovati s HZPP, služeći željezničke put između Split y i Slatina, Virovitičko-Podravska Županija.

Split do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija od vlak

Najbolja cijena 247,50 kn
Trajanje putovanja 13 h 39 min
Veza dnevno 8
Prvi polazak 05:17
Posljednji polazak 10:40
Razdaljina 264 km

Sažetak rute od Vlak

Veza
8
Prijevoznici
1
Minimalna cijena
247,50 kn
Maksimalna cijena
281,60 kn

Split - Slatina, Virovitičko-Podravska Županija

Mjesečno
Najjeftiniji

Najpovoljnije cijene za ovaj mjesec

Najjeftinije karte za

Od Vlak

258,50 kn

Datum
ponedjeljak 11 listopad 2021
HZPP-logo
Split Predgrađe - Slatina
04:17 - 19:45
HZPP
15h 28min
2 promjene
CO2: 9.49kg
Najjeftiniji
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 15 h 28 min
Split Predgrađe - Slatina
06:17 - 21:45
258,50 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 51 min
Split Predgrađe - Slatina
09:54 - 21:45
258,50 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 5 min
Split Predgrađe - Slatina
10:40 - 21:45
258,50 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 56 min
Split - Slatina
09:49 - 21:45
268,40 kn
HZPP-logo
HZPP
Trajanje: 11 h 10 min
Split - Slatina
10:35 - 21:45
268,40 kn

Koliko dugo će trajati od Split do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija i kada su vlakovi otišli?

U prosjeku, to traje 13 h 39 min doći do Slatina, Virovitičko-Podravska Županija vlakom, ali trebat će vam 11 h 5 min s najbržim vlakovima. Prvi je dostupna na 05:17, dok je posljednji ostavlja Split na 10:40.

Koji stanice ne vlakovi na Slatina, Virovitičko-Podravska Županija otići iz?

Možete uzeti vlak za Slatina, Virovitičko-Podravska Županija na Split Predgrađe, Split, koja stiže u Slatina.

Ako se raspored vlak ne stane u svoj raspored ili proračuna, autobusa i carpooling može pružiti neke vrijeme i cijenu alternative, bez bitno mijenja trajanje putovanja.